Facebook

KULTURNATYWNA WIZJA KULTURY: wielkie otwarcie

Dodał: piotrek   Dnia: 11 kwiecień 2012

 

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej Stowarzyszenia Twórców Kultury „Kulturnatywa”. W tym miejscu, pod adresem http://kulturnatywa.pl, będziemy mogli komunikować się w najprostszy sposób!

 

To właśnie tutaj zgromadziliśmy informacje dotyczące wszelkich projektów, które są obecnie prowadzone przez Kulturnatywnych Twórców Kultury. W zakładce Projekty każdy znajdzie odnośnik do bardziej szczegółowych danych konkretnych wydarzeń.

 

W dziale Aktualności będą czekały na Was zawsze najświeższe newsy ze stron naszych projektów. To dzięki tej zakładce zostaniesz od razu odpowiednio „przekserowany” i nakierowany!

 

Klikając na Statut bądź O nas, dowiesz się tego, jak działamy i na co stawiamy. Zrozumiesz, dlaczego to my podjęliśmy się tworzenia kulturnatywy!

 

W dziale Kontakt odnajdziesz niezbędne informacje i formularz, żeby się z nami skomunikować. Tę formę łączności polecamy z prostej przyczyny – zawsze odpowiadamy!

 

Właśnie na naszym portalu będziesz też mógł odezwać się do wszystkich dzięki facebookowej wtyczce! Kiedy tylko zechcesz, napiszesz, że cieszysz się z powodu tak rychłego uruchomienia strony Twojego ulubionego Stowarzyszenia lub zganisz nas za zbytnią zuchwałość. Ewentualne wulgaryzmy skasujemy, także nie sil się na nie.

 

Zapraszamy do odwiedzania naszej witryny! Polecamy dodać ją do najważniejszych zakładek, które należy odwiedzać codziennie – bądź kulturnatywny razem z nami!

 

Z NAMI: KULTURNATYWNA WIZJA KULTURY!