Facebook

Redzki Klub Filmowy

Redzki Klub Filmowy 2017

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1678688765719954/ .

 

Redzki Klub Filmowy 2016

rkf_2016_event

 

rkf_2016_banner_02

Zdjęcia z pokazów:

 

Król życia, 23 kwietnia

Ziarno prawdy, 19 marca

Bogowie, 27 lutego

Mieszkańcy Redy wybrali spośród ośmiu zaproponowanych w ankiecie filmów trzy, które obejrzymy podczas Redzkiego Klubu Filmowego. Filmy zostaną pokazane w następującej kolejności: „Bogowie” w dniu 27 lutego, „Ziarno prawdy” – 19 marca, a „Król życia” – 23 kwietnia. Wszystkie filmy będą się odbywać w Fabryce Kultury w Redzie przy ul. Łąkowej 59 A. Wstęp wolny. Podczas pokazów są planowane krótkie prelekcje, dyskusje z interesującymi osobami, poczęstunek, a także konkursy z nagrodami od naszych partnerów. Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Kulturnatywa i Fabryka Kultury w Redzie. Serdecznie zapraszamy!

 

RKF_wyniki ankiety

 

O wydarzeniu:

 

Redzki Klub Filmowy to idea, która zrodziła się w gronie członków Stowarzyszenia Kulturnatywa w 2014 roku. – W Redzie nie ma kina. Na najbliższy seans trzeba jechać do okolicznych miejscowości. Postanowiliśmy to zmienić. Chcemy, żeby amatorzy dobrej kinematografii, których jest w Redzie naprawdę sporo, mogli zobaczyć w swoim mieście interesujące ich tytuły. – mówili organizatorzy. W 2015 roku odbyły się 3 pokazy w ramach RKF-u. W 1. kwartale 2016 roku zaplanowaliśmy kolejne 3 filmy. Na tym jednak nie koniec i liczymy, że RKF na stałe wpisze się w krajobraz redzkiej kultury.

 

Redzki Klub Filmowy to cykliczne, bezpłatne spotkania z dobrym kinem. Oprócz seansu przewidujemy dyskusje i konkursy. Projekt jest kontynuacją bardzo dobrze przyjętego Redzkiego Przeglądu Filmowego, który został zorganizowany w 2014 roku.

 

Wstęp na pokazy jest wolny. Organizatorami RKF-u są Stowarzyszenie Kulturnatywa i Fabryka Kultury w Redzie.

 

Serdecznie zapraszamy!

Redzki Klub Filmowy 2015

rkf_banner2-2

Redzki Klub Filmowy to nasz nowy projekt – darmowe pokazy filmowe, połączone z dyskusjami i konkursami. W dniach 18 kwietnia i 23 maja o godz. 19.00 w Miejskim Domu Kultury w Redzie (ul. Łąkowa 59A)  odbędą się pierwsze pokazy. Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, gdzie są przekazywane najnowsze informacje >>>kliknij.

 

W Redzie nie ma kina. Na najbliższy seans trzeba jechać do okolicznych miejscowości. Postanowiliśmy to zmienić. Chcemy, żeby amatorzy dobrej kinematografii, których jest w Redzie naprawdę sporo, mogli zobaczyć w swoim mieście interesujące ich tytuły.

 

Redzki Klub Filmowy to idea cyklicznych, bezpłatnych spotkań z dobrym kinem. Oprócz seansu przewiduje tworzenie dyskusji i konkursów. Projekt jest kontynuacją bardzo dobrze przyjętego Redzkiego Przeglądu Filmowego, który został zorganizowany w zeszłym roku.

 

W wyniku przeprowadzonej ankiety, respondenci zdecydowali, że obejrzymy następujące filmy „Polowanie” i „Pod Mocnym Aniołem”.

 

Zdjęcia z pokazów:

 

 

Tym razem wspólnie oglądaliśmy film Wojtka Smarzowskiego. Dziękujemy za przybycie i ciekawą dyskusję!Zdjęcia: Czarna Zebra

Posted by Kulturnatywa Twórcy Kultury on 25 maja 2015

 

„Efekt Domina” był ostatnią projekcją przed wakacjami w ramach Redzkiego Klubu Filmowego. Dziękujemy wszystkim za…

Posted by Kulturnatywa Twórcy Kultury on 29 czerwca 2015

 

infografika

Wstęp na pokazy jest wolny. Redzki Klub Filmowy jest współfinansowany ze środków miasta Redy. Organizatorem wydarzenia jest lokalna organizacja pozarządowa – Stowarzyszenie Kulturnatywa.

Kontakt:

 

Piotr Wróblewski

piotr.wroblewski@kulturnatywa.pl