Facebook

Redzki Klub Filmowy znowu w Redzie – wypełnij ankietę

Dodał: piotrek   Dnia: 2 luty 2016

Redzki Klub Filmowy po raz kolejny zagości w Redzie – darmowe pokazy filmowe, połączone z dyskusjami i konkursami odbędą się w dniach: 27 lutego, 19 marca i 23 kwietnia o godz. 19.00 w Fabryce Kultury w Redzie przy ul. Łąkowej 59 A. Do 7 lutego można wybrać trzy filmy, które zostaną podczas wydarzenia, za pomocą ankiety – [kliknij]. Zachęcamy do udostępniania informacji o wydarzeniu i przekazywania linku. Razem zdecydujmy, co wspólnie obejrzymy w lutym, marcu i kwietniu.

 

Redzki Klub Filmowy to idea, która zrodziła się w gronie członków Stowarzyszenia Kulturnatywa w 2014 roku. – W Redzie nie ma kina. Na najbliższy seans trzeba jechać do okolicznych miejscowości. Postanowiliśmy to zmienić. Chcemy, żeby amatorzy dobrej kinematografii, których jest w Redzie naprawdę sporo, mogli zobaczyć w swoim mieście interesujące ich tytuły. – mówili organizatorzy. W 2015 roku odbyły się 3 pokazy w ramach RKF-u. W 1. kwartale 2016 roku zaplanowaliśmy kolejne 3 filmy. Na tym jednak nie koniec i liczymy, że RKF na stałe wpisze się w krajobraz redzkiej kultury.

 

Redzki Klub Filmowy to cykliczne, bezpłatne spotkania z dobrym kinem. Oprócz seansu przewidujemy dyskusje i konkursy. Projekt jest kontynuacją bardzo dobrze przyjętego Redzkiego Przeglądu Filmowego, który został zorganizowany w 2014 roku.

 

Wstęp na pokazy jest wolny. Organizatorami RKF-u są Stowarzyszenie Kulturnatywa i Fabryka Kultury w Redzie.

 

Serdecznie zapraszamy!