Facebook

Nowy projekt w Redzie. Szukamy talentów muzycznych

Dodał: piotrek   Dnia: 5 wrzesień 2015

BanerDAMY-REDE

„DAMY REDĘ!” to nowa inicjatywa Stowarzyszenia Kulturnatywa, która pozwoli zaistnieć młodym osobom kochającym muzykę. W ramach projektu odbędą się warsztaty wokalne i pisania tekstów, a całość zakończy nagranie wspólnej płyty w studiu muzycznym. Uczestników wyłonią castingi, które odbędą się 10 (godz. 18.00-20.00) i 13 (godz. 11.00-13.00) września w Miejskim Domu Kultury w Redzie. Do zaprezentowania swojego talentu podczas przesłuchań zapraszamy młodych wokalistów, osoby piszące teksty piosenek, a także kompozytorów.

 

We wrześniowych castingach mogą wziąć udział osoby w wieku od 12 do 18 lat. Wyłonieni podczas przesłuchań młodzi ludzie wezmą udział w warsztatach wokalnych i pisania tekstów. Zaś podkłady muzyczne kompozytorów po profesjonalnej obróbce dźwięku, zostaną wykorzystane jako materiał do warsztatów wokalnych. Podczas kilkutygodniowych zajęć uczestnicy będą ćwiczyli i doskonalili swoje kawałki, które następnie zostaną zarejestrowane podczas sesji nagraniowej w studiu.  Nagrany materiał zostanie wydany w postaci płyty demo CD.  Płyta, która powstanie w ramach projektu, trafi do lokalnych rozgłośni radiowych, domów kultury , a także osób mogących pomóc w rozwinięciu kariery muzycznej uczestników.

 

Organizatorem jest Stowarzyszenie Kulturnatywa. Projekt jest współfinansowany ze środków miasta Reda, a partnerami są: Miejski Dom Kultury w Redzie oraz firma Muzyczny Starter.

 

Szczegółowych informacji na temat projektu udziela Paweł Recki: pawel.recki@kulturnatywa.pl.

DRUK_DAMY_REDE_ulotka_A6_strA_dodane spady 3mm