Facebook

Marian #Redzki poprowadzi warsztaty

Dodał: piotrek   Dnia: 10 wrzesień 2014

 

Kreatywność, Internet i autoprezentacja – to główne postulaty organizatorów bezpłatnych warsztatów „Rozwój w biały dzień”. Stowarzyszenie Twórców Kultury „Kulturnatywa” 20 i 21 proponuje dwa dni pełne pasji, mediów społecznościowych, wystąpień publicznych i dobrej zabawy. Zajęcia w Miejskim Domu Kultury przy ul. Łąkowej 59 w Redzie poprowadzi tajemniczy Marian Redzki.

 

- Chcę stworzyć coś nowego dla młodych mieszkańców Redy. Rozmawiam z nimi na Facebooku i piszą, że nudzą się w mieście. Postanowiłem zorganizować dla nich warsztaty. Zajmiemy się Facebookiem, akcjami społecznymi i możliwościami Internetu. Poza tym będziemy bawić się głosem, a spotkanie zakończymy nagrywaniem małego słuchowiska radiowego – mówi instruktor, Marian Redzki.

 

Warsztaty wraz z Marianem Redzkim organizuje Stowarzyszenie Twórców Kultury „Kulturnatywa”. Odbiorcami wydarzenia będzie młodzież z gimnazjum i liceum z Redy.

 

Każdy kto marzy o karierze, sławie i wystąpieniach publicznych może przyjść i nauczyć się czegoś nowego. Każdy, kto używa mediów społecznościowych, dowie się jak używać ich z głową i pozna zagrożenia z tym związane – dodaje Marian Redzki.

 

Poza tym przewidziane są zajęcia ze wspólnego planowania ważnych dla otoczenia projektów kulturalnych i społecznych, tak by młodzi ludzie mogli dowiedzieć się jak wpływać i zmieniać swoją społeczność lokalną. Organizatorzy zapewniają napoje i pizzę. Wstęp wolny. Projekt jest współfinansowany ze środków miasta Reda.

 

Warsztaty rozpoczną się w sobotę 20 września o godzinie 9.00 w Miejskim Domu Kultury w Redzie, ul. Łąkowa 59 (II piętro).

 

Plan spotkania:

 

I dzień (20 września)
9.00-12.30 – Myślę kreatywnie, MDK
13.30-15.00 – Ja obywatel, MDK
15.00-18.00 – Ja w nowych mediach, MS

 

II dzień (21 września)
9.00-12.00 – Prezentuję siebie, MS
12.00-15.00 – Działam w kulturze, MDK

 

MDK – Miejski Dom Kultury w Redzie, ul. Łąkowa 59 (II piętro)
MS – Muzyczny Starter, ul. Obwodowa 119

 

Kontakt:
info@kulturnatywa.pl
fb.com/marian.redzki