Facebook

Kulturnatywa będzie realizować kolejne projekty

Dodał: piotrek   Dnia: 10 marzec 2014

Baner3W naszej organizacji wiele się ostatnio wydarzyło. Z dumą możemy powiedzieć, że otrzymaliśmy dotacje od samorządów na realizacje kolejnych naszych kulturnatywnych projektów w 2014 roku!

 

Na dzień dzisiejszy nasz harmonogram działań przedstawia się następująco: we wrześniu zorganizujemy Redzki Przegląd Filmowy, czyli trzy dni z dobrym filmem oraz inspirującymi dyskusjami w Miejskim Domu Kultury. W tym samym miesiącu odbędzie się druga edycja warsztatów twórczo-uruchamiających „Rozwój w biały dzień”, podczas których redzka młodzież gimnazjalna dowie się, jak stworzyć swój projekt kulturalny i co zrobić, by być kreatywnym na co dzień (http://kulturnatywa.pl/rozwojwbialydzien). W tym roku czeka nas trzecia już edycja Pif Paf Music Festivalu (http://pifpaffestival.pl) – będziemy wtedy świadkami koncertów młodych zespołów wyłonionych w drodze internetowego głosowania. W 2012 roku wygrał Zespół Kingi Pruś, a w 2013 roku – grupa Mniejsze Zło (chłopaki dopiero co wyszli ze studia w Gdyni, gdzie nagrywali swojego singla). Gwiazdami festiwalu byli już: L.U.C., Komety, Transsexdisco, Clintwood i Muchy.

 

To jednak nie wszystkie nasze projekty – stale rozwijamy portal kulturalny Kulturnatywnie.pl, który niedługo pokażemy Wam w nowej odsłonie. Śledźcie poczynania redakcji na stronie internetowej http://kulturnatywnie.pl.

 

Myślimy już o kolejnych projektach. Gdy tylko będziemy coś o nich wiedzieli, damy znać – obiecujemy.

 

Trzymajcie kciuki za Kulturnatywę i kulturnatywne nastawienie do życia!

 

Serdecznie pozdrawiamy –
zespół Kulturnatywy

 

 

grafika: Arkadiusz Banaś