Facebook

DAMY REDĘ! – projekt muzyczny w Redzie

DAMY REDĘ! 2016- 2. edycja

 

Damy redę 2 banery_b-05

 

„DAMY REDĘ II !” to kolejna edycja projektu Stowarzyszenia Kulturnatywa, która pomoże zaistnieć młodym osobom kochającym muzykę. W ramach projektu odbędą się warsztaty wokalne, pracy w studiu nagrań a całość zakończy nagranie płyty w studiu muzycznym. Uczestników wyłonią castingi, które odbędą się 19 października 2016 (godz. 18.00-20.00) i 23 października (godz. 12.00-14.00) w Miejskim Domu Kultury w Redzie. Do zaprezentowania swojego talentu wokalnego podczas przesłuchań zapraszamy osoby w wieku od 6 do 18 lat.

 

W październikowych castingach mogą wziąć udział osoby w wieku od 6 do 18 lat. Wyłonieni podczas przesłuchań młodzi ludzie wezmą udział w warsztatach wokalnych. Podczas warsztatów wokalnych dla kilku grup oraz indywidualnych konsultacji wokalnych uczestnicy ćwiczyć będą m.in. emisję głosu, dykcję, artykulację oraz szlifować konkretne utwory które będą nagrywane w studiu.  Nagrany materiał zostanie wydany w postaci płyty demo CD.  Płyta, która powstanie w ramach projektu, trafi do lokalnych rozgłośni radiowych, domów kultury , a także osób mogących pomóc w rozwinięciu kariery muzycznej uczestników.

 

Organizatorem jest Stowarzyszenie Kulturnatywa. Projekt jest współfinansowany ze środków miasta Reda, a partnerami są: Miejski Dom Kultury w Redzie oraz firma Muzyczny Starter.

 

Damy Redę 2015 – 1. edycja

BanerDAMY-REDE

We wrześniu 2015 r. zostały przeprowadzone castingi w których wzięło udział około 30 uczestników. Wybranych do kolejnego etapu zostało 13 osób. Osoby te wzięły udział w darmowych warsztatach oraz nagrały w studiu nagrań utwór „Redę dasz!”.  Została wydana płyta przekazana wszystkim uczestnikom castingu oraz instytucjom kultury w okolicach.

 

Tytuł: „Redę dasz!”
Muzyka: Jakub Jastrzembski, Kamil Mądrzyński
Wokale: Anna Gliszczyńska, Joanna Klein, Jakub Życzkowski, Ola Woźniak, Hania Głowienke
Chórki: Aleksandra Hutnik, Natalia Molenda, Zuzanna Boyke, Dominika Brzostek, Julia Skrok, Martyna Rutkowska, Oliwia Skoczka, Aleksandra Wanat
Producent: Paweł Recki
Mix, Mastering: Studio MS
Grafika płyty: Jakub Knych

 

 

Zdjęcia z 1. edycji:

 

Publikacje prasowe:

http://moja-reda.pl/aktualnosci/uczestnicy-damy-rede-nagrali-pozytywna-piosenke

 

Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie Kulturnatywa. Projekt jest współfinansowany ze środków miasta Reda, a partnerami są: Miejski Dom Kultury w Redzie oraz firma Muzyczny Starter.

 

Szczegółowych informacji na temat projektu udziela Paweł Recki: pawel.recki@kulturnatywa.pl.

 
Damy redę 2  banery_b-03

 

DRUK_DAMY_REDE_ulotka_A6_strA_dodane spady 3mm