Facebook

Damy Redę II – zapraszamy na casting

Dodał: piotrek   Dnia: 12 październik 2016

Damy redę 2 banery_b-05

„DAMY REDĘ II !” to kolejna edycja projektu Stowarzyszenia Kulturnatywa, która pomoże zaistnieć młodym osobom kochającym muzykę. W ramach projektu odbędą się warsztaty wokalne, pracy w studiu nagrań a całość zakończy nagranie płyty w studiu muzycznym. Uczestników wyłonią castingi, które odbędą się 19 października 2016 (godz. 18.00-20.00) i 23 października (godz. 12.00-14.00) w Miejskim Domu Kultury w Redzie. Do zaprezentowania swojego talentu wokalnego podczas przesłuchań zapraszamy osoby w wieku od 6 do 18 lat.

 

W październikowych castingach mogą wziąć udział osoby w wieku od 6 do 18 lat. Wyłonieni podczas przesłuchań młodzi ludzie wezmą udział w warsztatach wokalnych. Podczas warsztatów wokalnych dla kilku grup oraz indywidualnych konsultacji wokalnych uczestnicy ćwiczyć będą m.in. emisję głosu, dykcję, artykulację oraz szlifować konkretne utwory które będą nagrywane w studiu.  Nagrany materiał zostanie wydany w postaci płyty demo CD.  Płyta, która powstanie w ramach projektu, trafi do lokalnych rozgłośni radiowych, domów kultury , a także osób mogących pomóc w rozwinięciu kariery muzycznej uczestników.

 

Organizatorem jest Stowarzyszenie Kulturnatywa. Projekt jest współfinansowany ze środków miasta Reda, a partnerami są: Miejski Dom Kultury w Redzie oraz firma Muzyczny Starter.

 

Sprawdź jak to wyglądało w 1. edycji i posłuchaj piosenki nagranej podczas warsztatów: http://moja-reda.pl/aktualnosci/uczestnicy-damy-rede-nagrali-pozytywna-piosenke/.

Szczegółowych informacji na temat projektu udziela Paweł Recki: pawel.recki@kulturnatywa.pl.

 

Damy redę 2  banery_b-03