Facebook

Kolejna edycja projektu dla młodych, zdolnych wokalistów!

Dodał: piotrek   Dnia: 4 listopad 2018

DR4-banery-05

„DAMY REDĘ IV” to inicjatywa Stowarzyszenia Kulturnatywa, która ​po raz kolejny ​da szanse młodym osobo, by spełniali swoje muzyczne marzenia. W ramach projektu odbędą się warsztaty wokalne, a całość zakończy się nagraniem w studiu muzycznym. Uczestników wyłonią castingi, które odbędą się: 12 listopada (poniedziałek, godz. 16:00 – 18:00) i 18 listopada (niedziela, godz. 11.00-13.00).

 

​W ​2018 roku w Fabryce Kultury w Redzie (MDK Reda). Do zaprezentowania swojego talentu wokalnego podczas przesłuchań zapraszamy osoby w wieku od 6 do 18 lat.

 

W listopadowych castingach mogą wziąć udział osoby w wieku od 6 do 18 lat. Wyłonieni podczas przesłuchań młodzi ludzie wezmą udział w warsztatach wokalnych. Podczas warsztatów wokalnych dla kilku grup oraz indywidualnych konsultacji wokalnych uczestnicy ćwiczyć będą m.in. emisję głosu, dykcję, artykulację oraz szlifować konkretny utwór, który będzie nagrywany w studiu. Nagrany materiał zostanie wydany w postaci płyty CD.

 

Organizatorem jest Stowarzyszenie Kulturnatywa. Udział w całym projekcie jest darmowy. Projekt jest współfinansowany ze środków miasta Reda, a partnerami są: Miejski Dom Kultury w Redzie, firma Muzyczny Starter z Redy oraz wytwornia Primedio.

 

UTWÓR NAGRANY PODCZAS ZESZŁOROCZNEJ EDYCJI:

 

RELACJA Z CAŁEGO PROJEKTU DAMY REDĘ III:

 

RELACJA Z CAŁEGO PROJEKTU DAMY REDĘ II:

 

Szczegółowych informacji na temat projektu udziela Paweł Recki:pawel.recki@kulturnatywa.pl.